Hakkımızda

1974 yılında biriket imalatı yapmak üzere kurulan aile adi ortaklığı, 1976 yılında kum ocağı işletmeciliği faaliyetine başlamış olup, devamında hafriyat ve inşaat işlerinde faaliyet göstermek üzere limited şirketine dönüşüm yaparak günümüze dek sektöründe yenilikçi bir yol izlemiştir.

Hafriyat, madencilik, inşaat, yol yapım, altyapı, asfalt üretim & kaplama gibi faaliyetlerde çalışan Karakaya Hafriyat İnşaat Taahhüt Tic. ve San. Ltd. Şti , yüklenici veya alt yüklenici olarak üstlendiği işlerde çözüm ortağı olmayı ilke kabul ederek başarılara imza atmıştır.

Sektöründe önemli projelere imza atmış bir firma olan Karakaya ; 2023 yılı itibariyle hazır beton üretim tesisi kurulumunu tamamlayarak hizmetlerine yeni bir boyut kazandırdı. Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı Karakaya Hazır Beton tesislerinde, yüksek dayanımlı, dayanıklı ve çevre dostu hazır beton üretimi sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak benimseyen Karakaya Hazır Beton, müşterilerine uzman kadrosu ve güçlü altyapısı ile yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Karakaya Hazır Beton üretim tesisi, inşaat proje yöneticilerinin beklentilerine uygun kaliteli ürünleriyle sektöre hizmet vermeye devam edecektir.

Karakaya Hafriyat İnşaat Taahhüt Tic. ve San. Ltd. Şti. daima geleceğe yönelik düşünen, teknik çalışmalara önem veren, yenilikçi bir bakış açısı ile yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.